Reklamı Kapat

ÖZET

Başrolünde Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün yer alacağı yeni dizi Kara Sevda ilk bölümüyle 14 Ekim akşamı Star tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Kara Sevda dizisinin peş peşe yayınlanan 2. ve 3. tanıtım fragmanının ardından 4. ilk bölüm fragmanı da yayınlandı.

Kara Sevda dizisinin oyuncu kadrosunda Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Melisa Aslı Pamuk, Zerrin Tekindor, Payidar Tüfekçioğlu, Metin Coşkun, Çağla Demir gibi isimler yer alıyor.

Kara Sevda 1. Bölüm Fragmanı izle

Dizinin ilk bölüm fragmanı sitemizde yer almaktadır. Dizinin gelecek fragmanları da yayınlandıkça sitemize eklenecektir.

Kara Sevda’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor, yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Anıl Eke ve Özlem Yılmaz kaleme alıyor. Dizide Burak Özçivit fakir bir ailede büyümüş bir maden mühendisini canlandıracak ve dizide senaryo gereği kömür madeninde göçük altında kalacak. Göçükten kurtulduktan sonra hayatı bütünüyle değişecek. Göçük sonrasında tanıştığı bir kız sayesinde hayatı değişecek ve zengin bir adam olacaktır.

Kara Sevda tanıtım fragmanı izle, sevilen dizinin ilk bölümü yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır. Kara Sevda 1. bölüm ne zaman? Dizinin 1. bölümü 14 Ekim Çarşamba akşamı izleyiciye merhaba diyecek.

Kara Sevda dizisi 14 Ekim Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında. Kara Sevda dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.

kara-sevda-tanitim-fragmani-izle
Kara Sevda Tanıtım Fragmanı izle