Reklamı Kapat

Kara Sevda 1. Bölüm izle

Başrolünde Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün yer alacağı yeni dizi Kara Sevda ilk bölümüyle 24 Ekim Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

Kara Sevda dizisinin 1. bölümünde: Nihan zengin bir ailenin kızıdır, resim eğitimi almaktadır. Yolda gördüğü insanların portrelerini çizerek bir resim sergisi açmayı düşünmektedir. Farklı insanlar görmek için bir gün halk otobüsüne biner. Bu otubüste hayatını değiştirecek olan Kemal’le karşılaşır. Otobüste onun portresini çizer ve sergisini açmayı başarır.

Kemal bir gün AVM içinde resim sergisi afişini görür ve afişte yer alan kişi de kendisidir. Kendisini kimin çizdiğini araştırır ve Nihan’ı bulur.

Öte yandan Nihan’ı delice seven Emir Nihan’la evlenebilmek için her yolu dener, fakat Nihan kendisini istememektedir. Emir Nihan’ı kendisiyle evlenmeye zorlamak için bir plan yapar ve Nihan kardeşini kurtarabilmek için Emir’le evlenmek zorunda kalır.

Kemal ise delice aşık olduğu Nihan’a evlenme teklif eder, Nihan bu teklifi reddedince Kemal İstanbul’da duramaz, mezun olur olmaz Zonguldak’a maden mühendisi olarak gider. Burada Kemal’in hayatı yaşanan bir göçükle kökten değişecektir.

Kara Sevda’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor, yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Anıl Eke ve Özlem Yılmaz kaleme alıyor.

Kara Sevda 1. bölüm izle, sevilen dizinin ilk bölümü yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır. Kara Sevda 1. bölüm ne zaman? Dizinin ilk bölümü 24 Ekim Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında yer alacaktır.

Kara Sevda dizisi her Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında. Kara Sevda dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.

karasevdaizlenet-kara-sevda-1-bolum-izle