Reklamı Kapat

KARA SEVDA 2. BÖLÜM ÖZETİ

Kara Sevda 2. Bölüm Fragmanı izle

Nihan yıllar önce olduğu gibi yeniden denize düşmüştür. Tam o sırada yıllar önce düştüğü ve Kemal’in onu kurtardığı anın görüntüleri zihnine üşüşür. Kemal yeniden Nihan’ı denizden çıkarır, fakat Nihan onu kurtaran kişinin Kemal olduğundan habersizdir, sadece hayal gördüğünü zanneder ve bunun üzerine Kemal’i bulmaya karar verir.

Kemal ise Emir’in gizli düşmanı olarak İstanbul’a geri döner. Fakat hiç beklemediği bir anda yeniden Nihan’la karşılaşır. Aradan 5 yıl geçmesine rağmen Kemal’in Nihan’a olan öfkesi dinmemiştir. Katılacakları ihaleyi kazanıp Zonguldak’a geri dönmeyi düşünür. Leyla ise Kemal’in içindeki öfkeden haberi vardır ve onun öfkesine hakim olması için sürekli telkinlerde bulunur.

Nihan Kemal’i bulabilmek için Leyla’nın yanına gider. Leyla Kemal’in yerini Nihan’a söyleyecek midir?

Kemal ailesini de görmeye gider ve ailesi büyük bir coşku içine girer, fakat kız kardeşi Zeynep’in Nihan’la gizli gizli görüştüğünü öğrenir ve çok öfkelenir.

Nihan Emir’le olan evliliğine dayanamaz hale gelmiştir. Fakat kardeşi için yine de sabretmeye çalışır.

Emir rakibi Kemal’in kim olduğunu araştırır, 5 yıllık bir mühendis olduğunu görünce onu hafife alır, fakat bu Emir’e pahalıya patlayacaktır. Kemal ihaleyi kazanır ve Emir Kemal’e savaş açar.

Öte yandan Emir ve Nihan evliliklerinin 5. yıl dönümünü kutlamak için görkemli bir davet düzenler. Fakat Nihan hayatının şokunu yaşayacaktır. Kemal bu davette karşısına çıkar.

Kara Sevda dizisi 21 Ekim Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında. Kara Sevda dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.
karasevdaizlenet-kara-sevda-2-bolum-fragmani-izle