Reklamı Kapat

KARA SEVDA 3. BÖLÜM ÖZETİ

Kara Sevda 3. Bölüm Fragmanı izle

Emir ve Nihan evliliklerinin 5. yıl dönümünü kutlamak için görkemli bir davet düzenler. Fakat Nihan hayatının şokunu yaşar, Kemal bu davette karşısına çıkar. Nihan ne yapacağını bilemez. Kemal Emir’e artık hep İstanbul’da olacağını söyler. Nihan’ın annesi ve babası da Kemal’i görünce şaşırır.

Bu sırada Ozan Nihan’ın mutsuzluğuna tanık olur ve kardeşinin kendisi yüzünden evlenmek zorunda kalmasından dolayı vicdan azabı çeker. Emir’le yüzleşir, fakat Emir Ozan’a kulak asmaz, eğer evliliği bozmak istiyorsa gidip polise durumu anlatmasını, adam öldürdüğünü söylemesini ister.

Kemal’in anne ve babası gazetede Kemal’i Nihan ve Emir’le görünce tedirgin olur, oğulları için endişelenirler, Leyla ise Kemal’in intikam planları içinde olduğunu fark eder. Kemal Leyla’ya düşündüklerini söyler ve artık kaçmayacağını söyler.

Kemal’in Zonguldak’ta beraber çalıştığı patronunun kızı Asu da İstanbul’a gelmiştir, Asu ve Kemal beraber Nihan’ların karşısına çıkar, Nihan Kemal’i deli gibi kıskanmaktadır, fakat Kemal’in İstanbul’a kendisinin canını yakmak için döndüğünü düşünür. Kemal’e karşısına çıkmamasını söyler. Kemal de kendisiyle ilgili bir durum olmadığını söyleyince Nihan Kemal’in hala kendisini sevdiğini söyler. Onlar konuşurken Emir’in kendilerini gördüklerinin farkında değillerdir.

Kara Sevda dizisi 28 Ekim Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında. Kara Sevda dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.
karasevdaizlenet-kara-sevda-2-bolum-fragmani-izle