Reklamı Kapat

KARA SEVDA 35. BÖLÜM ÖZETİ

Kara Sevda 35. Bölüm Fragmanı izle

Emir ve Nihan yolda kaza yapmıştır. Emir kendine gelir ve Nihan’a bakar, Nihan’a seslenmesine rağmen Nihan tepki vermez. Emir Nihan’a bir şey olduğundan korkar.

Tufan planlarının yolunda gitmediğini görünce öfkesini çalıştığı kişiden çıkarır ve her şeyi mahvettiğini söyler.

Nihan kendine geldiğinde eve gelirler ve Emir frenlerin tutmadığını, birinin kendilerini öldürmeye çalıştığını söyler. Bunu yapan kişinin Kemal olduğunu düşünmektedir.

Tarık Banu ile ilişkisinde ciddidir ve artık onu ailesi ile tanıştırmak ister. Annesine Banu’dan bahseder, Fehime ise oğluna kızar. Çünkü o Banu’yu görmüştür ve Vildan Banu’nun eskiden Emir’e aşık olduğunu ve onun peşinde dolandığını söylemiştir. Annesi duyduklarından sonra Banu’yu istemez ve Tarık’a Banu’nun Emir’in eski kız arkadaşı olduğunu söyler. Tarık duyduklarından sonra ne yapacak? Banu’dan ayrılacak mı, yoksa Emir’le çalışmaktan vaz mı geçecek?

Nihan Kemal’in yanına gelir, Kemal onun yüzüne bile bakmaz. Nihan Kemal’in bu haline daha fazla dayanamaz ve Kemal’e ondan vazgeçmemesini söyler. Kemal Nihan’la olmaya devam edecek midir?

Merak edilenler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalınız.

Kara Sevda dizisi 15 Haziran Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında. Kara Sevda dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.

Kara Sevda 35. Bölüm 2. Fragmanı izle, Kara Sevda Sezon Finali fragmanı izle

karasevdaizlenet-kara-sevda-35-bolum-fragmani-izle-son-bolum-fragmani-izle

karasevdaizlenet-kara-sevda-35-bolum-2-fragmani-izle-son-bolum-fragmani-izle