Eylül ayında Star TV ekranlarında yer almaya hazırlanan Kara Sevda dizisinin ilk tanıtım fragmanının yayınlanmasıyla dizinin nerede çekildiği bir hayli merak edildi.

kara-sevda-dizisi-nerede-cekiliyor

Başrollerini Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün paylaştığı, kadrosunda ayrıca Melisa Aslı Pamuk’un da yer aldığı yeni dizi Kara Sevda’nın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı ve dizinin tanıtımında maden ocaklarında yaşanan göçük anı ve sonrası gösterildi.

Peki Kara Sevda Dizisi Nerede Çekiliyor?

Gelen bilgilere göre Kara Sevda dizisinin çekimlerine Zonguldak’ta başlandı ve Zonguldak’taki kömür madenlerinde dizinin çekimleri devam edilecek. Senaryo gereği yaşanan göçük sonrası Mühendis Kemal’in karşısına bir fırsat çıkacak ve tanışacağı bir genç kız sayesinde bir anda zengin bir adam olacak ve dizinin çekimleri İstanbul’a taşınarak çekimler burada devam edecek.

Kara Sevda dizisinde Burak Özçivit maddi durumu pek de iyi olmayan bir ailenin evladı olarak büyümüş, zor şartlarda okuyarak maden mühendisi olmuş Kemal’i canlandıracak. Neslihan Atagül ile ilgili kesin bir bilgi şu anlık olmamasına rağmen Mühendis Kemal’in göçük sonrası tanışıp zengin olmasına vesile olacak genç kızın Neslihan Atagül olması bekleniyor ve Neslihan Atagül de bu dizide Nihan karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

Kara Sevda dizisi ile ilgili gelişmeler için sitemizi takipte kalınız…

http://karasevdaizle.net/