ÖZET

Başrolünde Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün yer alacağı yeni dizi Kara Sevda ilk bölümüyle Eylül ayında Star tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Kara Sevda dizisinin peş peşe yayınlanan 2. ve 3. tanıtım fragmanının ardından 4. tanıtım fragmanı da yayınlandı.

Kara Sevda dizisinin oyuncu kadrosunda Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Melisa Aslı Pamuk, Zerrin Tekindor, Payidar Tüfekçioğlu, Metin Coşkun, Çağla Demir gibi isimler yer alıyor.

Kara Sevda 1. Bölüm Fragmanı izle

Dizinin ilk tanıtım fragmanı sitemizde yer almaktadır. Dizinin gelecek tanıtım fragmanları da yayınlandıkta sitemize eklenecektir.

Kara Sevda’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor, yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Anıl Eke ve Özlem Yılmaz kaleme alıyor. Dizide Burak Özçivit fakir bir ailede büyümüş bir maden mühendisini canlandıracak ve dizide senaryo gereği kömür madeninde göçük altında kalacak. Göçükten kurtulduktan sonra hayatı bütünüyle değişecek. Göçük sonrasında tanıştığı bir kız sayesinde hayatı değişecek ve zengin bir adam olacaktır.

Kara Sevda tanıtım fragmanı izle, sevilen dizinin ilk bölümü yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır. Kara Sevda 1. bölüm ne zaman? Dizinin ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil. Belli olur olmaz sitemizden bilgi verilecektir.

Kara Sevda dizisi Eylül ayında Star TV ekranlarında. Kara Sevda dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.

kara-sevda-tanitim-fragmani-izle
Kara Sevda Tanıtım Fragmanı izle